Olimpia skuteczniejsza od Sokoła – czwarta z rzędu porażka „zielono – czarnych”

Czwartą kolejną porażkę odnieśli zawodnicy Sokoła Maszkienice, którzy dzisiejszego popołudnia przegrali na własnym terenie z Olimpią Bucze 0-3. Wygrana drużyny gości oznacza, że jest ona już pewna gry w przyszłym sezonie w Lidze okręgowej, a „zielono – czarni” z kolejki na kolejkę coraz niżej lądują w ligowej tabeli. Wynik meczu w 32 min otworzył Mikołaj Stolarz, a kolejne bramki goście zdobyli w II połowie, najpierw niefortunną interwencję zaliczył Curyło, a wynik w 80 min ustalił Machalski. Gospodarze mimo wielu klarownych sytuacji nie byli dziś w stanie pokonał Rakowskiego, dla którego było to czwarte czyste konto w tym sezonie.

Sokół Maszkienice – Olimpia Bucze 0-3 (0-1)

widzów: 130

SOKÓŁ: Curyło – Szymon Postawa, Ryglowski, Stolarz, Marek Węgrzyn – Janisz(64 Stolarczyk), Kozieł, Sarzyński, Socha – Tryka(82 Latocha), Szabat

OLIMPIA B.: Rakowski – Boruta, M.Stolarz, Wawryka, Maziarka, F.Kania(74 Malaga), Lalik, Sacha(46 Krupa), Machalski(85 Szuba), B.Stolarz, Handzlik

Jak padły bramki:

0-2 Curyło 60 samobójcza – uderzenie F.Kani z okolic narożnika „5” tak niefortunnie odbija Curyło, że piłka po kontakcie z bramkarzem Sokoła wpada do jego bramki

0-3 Machalski 81 – stratę w środku pola gospodarzy wykorzystał Machalski, który pędząc na bramkę Sokoła niemal od połowy pokonał bramkarza Sokoła uderzeniem przy krótkim słupku