Ostatnie w tym roku derby!

Dobiega do końca maraton derbowy w wykonaniu zawodników Sokoła Maszkienice. Już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Jana Kargula rozegrają spotkanie ligowe z Victorią Porąbka Uszewska. Początek meczu punktualnie o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Victoria Porąbka Usz. jest jednym z pozytywnych zaskoczeń rundy jesiennej, bowiem po dziesięciu kolejkach, a dziewięciu spotkaniach rozegranych do tej pory (na 15.11 przełożony mecz VII kolejki z Iskrą Łęki) zajmuje ona w tabeli wysoką, trzecią lokatę z 20 punktami na koncie. Do liderującego zespołu Strażaka Mokrzyska „żółto – niebiescy ” tracą w tym momencie sześć punktów. O sile Victorii przekonał się chociażby w ostatniej kolejce wspomniany Strażak, który niemal w ostatnich fragmentach spotkania wyrwał Porąbce dwa punkty. Jedyną drużyną, która pokonała naszego sobotniego przeciwnika jest IVA Iwkowa, która w I kolejce pokonała Victorię 2-1. Od tego momentu podopieczni Józefa Migdy notują serię ośmiu meczy bez porażki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Victorii jest Przemysław Łazarz, który ma w swym dorobku siedem goli. Ogółem jego koledzy zdobyli w sumie 25 goli, a stracili ich 12 – bilans bramkowy +13.

W minionym tygodniu jak już pisaliśmy Victoria zremisowała na wyjeździe ze Strażakiem Mokrzyska 2-2. Bramki w tym spotkaniu dla gości zdobyli P.Łazarz oraz Fejkiel, a do boju trener posłał następujący skład: Rataj – Fejkiel(90 J.Pałucki), Kubala(73 Nadolnik), D.Łazarz, P.Łazarz, A.Łazarz, Leś(80 Kural), P.Pałucki, Toboła, W.Zych, Z.Zych.