Podsumowanie 6. kolejki brzeskiej B-klasy

Mecz na szczycie brzeskiej B-klasy pomiędzy Spółdzielcą Grabno, a Sokołem II Maszkienice/Iskrą Łęki dostarczył kibicom spodziewanych emocji. Mimo iż do przerwy goście prowadzili dwoma bramkami, to tuż po przerwie gospodarze zniwelowali te stratę i doprowadzili do remisu. Wtedy do roboty ponownie zabrali się przyjezdni, którzy dzięki dwóm kolejnym bramkom ponownie wyszli na prowadzenie i pokonali dotychczasowego lidera, na wyjeździe (4-2), dzięki czemu awansowali, kosztem właśnie Spółdzielcy na pierwsze miejsce. Na 27 meczach bez wygranej (nie licząc walkowera) skończyła się czarna seria Błękitnych Przyborów, którzy w sobotę na własnym terenie pokonali Orła Lewniowa (2-1). Dla zawodników z Lewniowej był to czwarty kolejny mecz zakończony porażką. Pierwsze punkty w obecnym sezonie zapisał na swoim koncie Wulkan Biesiadki, który na swoim obiekcie zremisował 3-3 z Orłem Stróże. Drugie ligowe zwycięstwo odniosła drużyna rezerw Okocimskiego Brzesko, która na swoim terenie (6-0) ograła aktualnie trzecią ekipę B-klasy – Wiślan Wola Przemykowska. Po zaciętym spotkaniu kolejną pełną pulę na swoim koncie zapisała drużyna Orlika Szczurowa, która pokonała na wyjeździe Jastrzębia Łoniowa 3-2.