Podział punktów w Borzęcinie

Bez rozstrzygnięcia w meczu dwóch Sokołów – dzisiejsze spotkanie zawodników z Borzęcina i Maszkienic zakończyło się remisem 1-1 i przez to obie drużyny podzieliły się punktami. Bardziej zadowoleni z tego wyniku mogą być goście, którzy tylko dzięki słabej skuteczności gospodarzy zawdzięczają remis w dzisiejszym meczu. Prowadzenie objęli przyjezdni w 68 min za sprawą Macieja Bucha, a do remisu doprowadził w 81 min Paweł Knap.

Sokół Borzęcin – Sokół Maszkienice 1-1 (0-0)

bramki:
0-1 Buch 68
1-1 Knap 81

sędziował: Zbigniew Siemiński (KS Tarnów)
mecz bez kartek
widzów: 70

SOKÓŁ B.: Mucek –Mularz(86 M.Obłąk), Lech, Knap, Rędzina, Machalski(46 Pudełko), Płachno, Kwaśniak(74 Wojdak), Nowiński(67 Sasak), Czarny, Zabiegała

SOKÓŁ M.: Kalemba – Szabat(78 Sarzyński), Curyło, Starosta, Stolarz, Ryglowski, Socha, Węgrzyn, Baran, Tomczyk, Buch

Jak padły bramki:

0-1 Buch 68 – Curyło prostopadle zagrywa na wolne pole do Bucha. Napastnik Sokoła w polu karnym dwukrotnie mija zawodnika gospodarzy „na zamach” i po udanym zwodzie uderza bardzo mocno w długi róg bramki Mucka nie dając mu szans na interwencję.

1-1 Knap 81 – dośrodkowanie z rzutu rożnego Czarnego trafia idealnie na głowę nie pokrytego w polu karnym Knapa, a następnie po długim rogu ląduje w bramce Maszkieniczan.