Porażka Sokoła w Radłowie

Drugie z rzędu wyjazdowe zero zaliczyli zawodnicy „zielono - czarnych”, którzy dzisiejszego popołudnia ulegli na wyjeździe Radłovi Radłow aż 4-1. Do przerwy gospodarze prowadzi dwoma bramkami – wynik meczu już w 8 min otworzył Nykiel, a w 16 wynik na 2-0 podwyższył Pawlik. Goście kontaktowego, a zarazem honorowego gola zdobyli na początku drugiej połowy, kiedy akcję Sokoła mocnym uderzeniem wykończył Szabat. Później dwa ciosy zadali jeszcze miejscowi, najpierw Curyła w 60 min pokonał z rzutu karnego Kowalik, a w 88 min wynik spotkania ustalił Gąsawski, którzy centro-strzałem umieścił piłkę za kołnierzem bramkarza Sokoła.

Radłovia Radłow – Sokół Maszkienice 4-1 (2-0)