Przed Sokołem najdalszy wyjazd rundy – jedziemy do Tarnawy

Przed Sokołem najdalszy wyjazd rundy – jedziemy do Tarnawy W najbliższą sobotę dojdzie do pierwszego w tej rundzie spotkania dwóch beniaminków – na boisku w Tarnawie naprzeciwko sobie staną zespoły dwunastej w tabeli Tarnavii oraz ósmego Sokoła Maszkienice. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 16:00.

Tarnavia do rundy wiosennej przygotowywała się na swoich obiektach, a w trakcie przygotowań rozegrała pięć gier kontrolnych. Trzy z nich wygrała - LKS Rupniów (4-3), Zawisza Rożnów (3-0), Lubomir Wiśniowa (4-1), jeden zremisowała - Sokół Słopnice (6-6) oraz jeden przegrała - Płomień Limanowa (2-3). W trakcie przerwy między rundami z drużyny nikt nie odszedł, natomiast do klubu trafiła trójka nowych zawodników - bramkarz Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) oraz dwaj gracze z pola – Jakub Szuster oraz Adrian Zapalski ze Stradomki Skrzydlna. W tabeli Tarnavia aktualnie plasuje się na dwunastej pozycji, zdobywając w 14 spotkaniach dziewięć punktów (2 wygrane – 3 remisy – 9 porażek). Siedem spośród dziewięciu oczek „niebiesko - biali” zdobyli na własnym terenie, co pokazuje, że Tarnavia jest drużyną swojego boiska. Najskuteczniejszym zawodnikiem Tarnavii jest Sławomir Kącki, który zdobył 11 spośród 25 goli strzelonych przez swoją drużynę.

W minionej kolejce Tarnavia wysoko przegrała na wyjeździe ze Strażakiem Mokrzyska 0-4. Na ten mecz trener „niebiesko – białych ” wystawił następujący skład -> http://sokolmaszkienice.futbolowo.pl/game/706935/strazak-mokrzyska-vs-tarnavia-tarnawa , a bramki z tego meczu można obejrzeć poniżej.

W poprzedniej rundzie mecz pomiędzy Sokołem a Tarnavią dostarczył kibicom multum emocji. Goście, mimo prowadzenia po 17 min 2-0, ostatecznie ulegli w Maszkienicach 3-4, a bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył w 80 min Patryk Tomczyk. Więcej o tym meczu można przeczytaj tutaj -> http://sokolmaszkienice.futbolowo.pl/game/616950/sokol-maszkienice-vs-tarnavia-tarnawa