Raport zdrowotny po niedzielnym meczu

Spotkanie z Porębą przyniosło w naszych szeregach dwóch poszkodowanych. Jako pierwszy ucierpiał Kamil Szabat, który we własnym polu karnym przypadkowo zderzył się z Maćkiem Grzesikiem, w efekcie czego pomocnik Sokoła doznał złamania górnej jedynki i w 38 min musiał upuścić plac gry.Drugim poturbowanym jest bramkarz naszego zespołu Maciek Grzesik, który w doliczonym czasie podczas ostatniej interwencji został trafiony kolanem w głowę przez jednego z zawodników gospodarzy. Samego zdarzenia jak sam mówi nie pamięta – na chwilę, bowiem stracił przytomność. Konieczna była zmiana oraz wezwanie karetki pogotowania. Po obdukcji na SOR-ze lekarze zdiagnozowali lekki wstrząs mózgu. Po wizycie bramkarz na własne życzenie został wypisany do domu.

OBU ZAWODNIKOM ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ!