Remis w młodzieżowych derbach gminy Dębno!

Podziałem punktów zakończył się wczorajszy mecz XV kolejki, II ligi JS, w którym Sokół Maszkienice na własnym terenie zremisował z rywalem zza miedzy Startem Biadoliny Szlacheckie 1-1. Wynik w 23 otworzyli goście za sprawą Adriana Kłuska, a do remisu doprowadził w 78 min starszy z braci Zydroniów – Kajetan, który pewnie wykorzystał w rzut karny. W drugiej połowie goście mogli wyjść na dwubramkowe prowadzenie, jednak z rzutu karnego spudłował zawodnik Startu.

Sokół Maszkiencie – Start Biadoliny Szlacheckie 1-1 (0-1)
bramki:
A.Kłusek 23
1-1 K.Zydroń 78 (k)

sędziowała: Karolina Imioło (Brzesko)
żółte kartki: Kita, Latocha
widzów: 20

SOKÓŁ: Wronkowski – Grodzki, J.Zydroń, Wasyłek, Kita, Latocha, K.Zydroń, Sojka, Hajduk, Smulski(60 Wróbel)
START: Chmioła – Drelicharz, Kozłowski, D.Kłusek, Cherjan, Gąsiorek(55 Pasula), Wołek, Jadach, A.Kłusek, Salwa, Florczak

Kolejny mecz gracze Grzegorza Barana rozegrają 30 maja (środa) o godzinie 17:30, a rywalem naszej drużyny będzie Jadowniczanka Jadowniki.

Powiązana galeria: