Sto lat trenerze!

W dniu dzisiejszym swoje 35 urodziny obchodzi trener naszej drużyny - JAN KARGUL! "Jaśko" urodził się 3 września 1980 roku i od początku swojej przygody z piłką związany był z naszą drużyną, z którą przeszedł od szczebla juniora do seniora. Później drogi się rozeszły i nasz obecny szkoleniowiec grał oraz trenował m.in Pogoń Biadoliny Radł., Victorię Bielcza czy Start Biadoliny Szl.

Od ubiegłego sezonu ponownie wrócił na stare śmieci i pod jego wodzą Sokół walczy obecnie w rozgrywkach A-klasy.

W imieniu zarządu klubu, wszystkich zawodników oraz redakcji naszej strony internetowej ogromnie dziękujemy za czas poświęcony na rzecz "zielono - czarnych" i życzymy również samych sukcesów w życiu prywatnym!