Wszystkiego Najlepszego „Kozi”!

W dniu dzisiejszym, tj. 15 lipca swoje 39. urodziny obchodzi najbardziej doświadczony zawodnik w naszej kadrze – Tomasz Kozieł! „Kozi” przyszedł na świat 15 lipca 1977 roku w Olkuszu. Przygodę z piłką zaczynał w juniorskich zespołach Hutnika Kraków. W późniejszych czasach reprezentował takie kluby jak Hutnik Kraków, Górnik Wieliczka, Przebój Wolbrom, Okocimski Brzesko, Karpaty Krosno czy Bocheński KS. Do naszego klubu trafił przed sezonem 2015/16 z rezerw Okocimskiego Brzesko. W „zielono – czarnych ” barwach rozegrał do tej pory 21 spotkań, w których zdobył 13 bramek, zaliczył 12 asyst oraz obejrzał 2 żółte kartki.

W imieniu całego zarządu klubu, wszystkich zawodników ora redakcji naszej strony internetowej życzymy Tomkowi samych sukcesów w życiu prywatnym!