Wszystkiego Najlepszego Węgi!

W dniu dzisiejszym, swoje 18 urodziny obchodzi skrzydłowy zespołu juniorów i seniorów Sokoła Maszkienice – Mateusz Węgrzyn. „Węgi” przyszedł na świat 19 września 1999 roku. Od początku swej przygody z piłką nożną związany jest z naszą drużyną, w której przeszedł wszystkie szczeble piłkarskie – od trampkarza do zawodnika seniorów. W barwach seniorów zadebiutował 20 września 2015, czyli dzień po swoich 16 urodzinach, z miejsca stając się (prawdopodobnie) najmłodszym debiutantem w historii „zielono – czarnych”. W chwili obecnej w Sokole (licząc tylko mecze seniorów) rozegrał 29 spotkania, w których strzelił jedną bramkę.

W imieniu zarządu klubu, wszystkich zawodników naszej drużyny i redakcji naszej strony internetowej życzymy Mateuszowi samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i na boisku oraz szybkiego powrotu do pełnej sprawności po urazie złamania ręki!