Wyszarpany remis z Jadowniczanką

W meczu XV kolejki Ligi okręgowej Sokół Maszkienice zainkasował jeden punkt, remisując na własnym terenie z Jadowniczanką Jadowniki 2-2. Najbardziej zadowoleni z takiego wyniku są gospodarze, którzy w ostatnich fragmentach meczu zapewnili sobie zdobycz punktową. W zupełnie innych nastrojach byli goście, którzy zarówno w jesiennym jak i wiosennym meczu z Sokołem pełną pulę punktów tracili w ostatnich minutach meczu. Bramki dzisiaj dla gospodarzy strzelali Marek Węgrzyn oraz Tomasz Kozieł, a dla gości Wojciech Byszewski i Adrian Kopeć

Sokół Maszkienice – Jadowniczanka Jadowniki 2-2 (0-1)

bramki:
0-1 Byszewski 19
Kopeć 51
1-2 Marek Węgrzyn 62
2-2 Kozieł 89

sędziował: Andrzej Gnyla (główny), Mateusz Kruczek, Wojciech Mróze (KS Bochnia)
żółte kartki: Curyło, Stolarz – P.Rojkowicz, Bujak, Kurzywilk
widzów: 250

SOKÓŁ: Kalemba – Szabat(55 Zawada), Stolarz, Curyło, Ryglowski – Socha(80 Bogusz), Kozieł, Baran, Marek Węgrzyn(72 R.Chmielarz), Tomczyk, Tryka(55 Buch)
trener: Jak Kargul

JADOWNICZANKA: Kleśny – Bujak(65 Sieliwiak), P.Rojkowicz, B.Rojkowicz, Kamieniecki, Grzesik, Kurzywilk(90 Wadas), Rydz, Byszewski, Kopeć (80 Świerad), Mól
trener: Bartłomiej Janeczek

Jak padły bramki:

0-1 Byszewski 19 –
Rydz podaje na 16 m do Byszewskiego, zawodnik Jadowniczanki oddaje precyzyjny strzał, który wpada do bramki obok krótszego słupka Kalemby.
0-2 Kopeć 51 –
zbyt krótkie podanie Szabata przejmuje Kopeć, który wchodzi z futbolówką w pole karne, gdzie na zamach mija dwóch zawodników Sokoła, a następnie uderza bardzo mocno pod poprzeczkę nie dając szans na interwencję bramkarzowi gospodarzy.

1-2 Marek Węgrzyn 62 – uderzenie Bucha z boku pola karnego odbija Kleśny. Piłka spada praktycznie pod nogi nabiegającego Marka Węgrzyna, który z najbliższej odległości umieścił ją w bramce Jadowniczanki.

2-2 Kozieł 89 - z prawego skrzydła piłkę w pole karne zagrał R. Chmielarz, a w „16” Kozieł bez problemu skierował piłkę do bramki gości.