Z IVĄ Iwkowa w niedzielę

Praktycznie bez chwili wytchnienia do kolejnych spotkań podchodzą zawodnicy Sokoła Maszkienic jak i pozostałe drużyny w A-klasy. W najbliższą niedzielę (spotkanie przeniesione z soboty) zawodnicy „zielono-czarnych ” zmierzą się na własnym obiekcie z IVĄ Iwkowa. Początek meczu o godzinie 16:00.

W niedzielę w Maszkienicach spotkają się dwa praktycznie sąsiadujące ze sobą drużyny. IVA będąca na szóstej pozycji traci do czwartego miejsca zajmowanego przez Sokół tylko dwa punkty. Podopieczni trenera Robert Skirło w dwudziestu spotkaniach zdobyli 34. punkty (10z – 4r – 6p), strzelili 44 bramki oraz stracili 43 gole (bilans bramkowy +1). Najskuteczniejszym zawodnikiem IVY jest Marek Kowalski, którzy 12-krotnie pokonywał bramkarza drużyny przeciwnej. W razie niedzielnej wygranej „żółto - niebieskich”, przeskoczą oni w tabeli naszą drużynę.

W minionej 19. Kolejce IVA Iwkowa uległa na boisku w Mokrzyskach, miejscowemu Strażakowi 4-0. Na to spotkanie szkoleniowiec naszego niedzielnego przeciwnika wystawił następujący skład: Grzesicki - Dzięgiel, Gnyla(80 Dziedzic), Gwóźdź, Kowalski(80 Gurgul), Kurzydło(60 P.Szot), Motak, D.Nowak(70 Grzymek), Repetowski, M.Szot, B.Wnęk.

Ostatnie spotkanie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się wygraną IVY, która na własnym terenie ograła Sokół 3-1. Bramki wówczas dla gospodarzy zdobyli Marek Kowalski dwie oraz Damian Zięc. Dla gości honorowe trafienie zaliczył Robert Chmielarz.