Zapowiedź 23. Kolejki brzeskiej A-klasy!

Już w tej kolejce może wyjaśnić się kwestia awansu do klasy okręgowej, jednak aby tak się stało musi być spełniony jeden z powyższych dwóch warunków: ligowe musi przegrać Poręba Spytkowska, która na wyjeździe zmierzy się z Pogórzem Gwoździec, bądź swoje mecz wygrać musi Sokół Maszkienice, który także na wyjeździe stoczy bój z Tymonem Tymowa. W dole tabeli arcyważne spotkanie w Iwkowej, gdzie zmierzą się dwie drużyny walczące o ligowy byt: miejscowa IVA oraz zespół Startu Biadoliny. Ciężkie zadania jest także przed Victorią Porąbka Uszewska, która podobnie jak wcześniej wspomniane drużyny walczy o utrzymanie w A-klasie. Przedstawiciel Gminy Dębno zagra na wyjeździe z Arkadią Olszyny.

Z powodu złego stanu boiska w Gwoźdzcu, mecz Pogórze Gwoździec – Poręba Spytkowska zostanie najprawdopodobniej w niedzielę rozegrany w Zakliczynie, na bocznym boisku Dunajca. Początek o godzinie 11:00.

Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Przyborów