Zapowiedź XX kolejki Ligi okręgowej

Dwudziesta seria gier w lidze okręgowej rozpocznie się już dzisiaj tj. w piątek w Mokrzyskach, gdzie miejscowy Strażak o godzinie 18:00 zmierzy się z Pagenem Gnojnik. Dzień później będziemy mieć do czynienia z dwoma ciekawymi spotkaniami z górnej i dolnej części tabeli – Radłovia Radłow w walce o utrzymanie zmierzy się z Olimpią Bucze, a czubie tabeli Orzeł Dębno podejmie Jadowniczankę Jadowniki. W niedzielę rozegrane zostaną dwa mecze i one również zapowiadają się interesująco. W Maszkienicach dojdzie do meczu dwóch drużyn z czołówki ligi – czwarty Sokół zmierzy się z drugą Rylovią, a w Sobolowie spotkanie zespołów, które na wiosnę poczynają sobie bardzo dobrze – Naprzód gościł  będzie u siebie lidera Okocimskiego Brzesko.

Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mokrzyska