Zapowiedź zaległej XIV kolejki Ligi okręgowej

We środę 30 maja oraz we czwartek 31 maja rozegrana zostanie zaległa XIV kolejka Ligi okręgowej, która w pierwotnym terminie nie odbyła się z powodu złych warunków atmosferycznych. Najbardziej interesująco zapowiada się mecz w Brzesku, gdzie dojdzie do meczu na szczycie „okręgówki” lider Okocimski zmierzy się z drugą w tabeli Rylovią Rylowa. W niedzielę w Jodłowce dojdzie do kolejnych w tym sezonie derbów Ziemi Bocheńskiej – tym razem naprzeciwko sobie staną drużyny Rzezawianki Rzezawa oraz Tarnavii Tarnawa. Ciekawie zapowiada się także mecz Orła Dębno z Olimpią Kąty – tutaj stawką tego meczu będzie czwarte bądź piąte miejsce w tabeli.

Mecz Naprzód – Sokół Borzęcin został przełożony i odbędzie się 6 czerwca o godzinie 18:00.

Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko