Znamy pary półfinału Pucharu Polski

Rozlosowano półfinałowe pary Pucharu Polski na szczeblu okręgu tarnowskiego. Oba spotkania rozegrane zostaną w środę 11 maja o godzinie 18.

W pierwszej parze w Niecieczy, zwycięzca podokręgu Żabno druga drużyna Termaliki Bruk Bet Nieciecza gościć będzie GKS Drwinia. Czwartoligowiec wygrał w podokręgu bocheńskim. Z kolei zwycięzca w podokręgu brzeskim – Jadowniczanka czeka na rozstrzygnięcie rywalizacji pomiędzy dwiema tarnowskimi drużynami. Rywalem będzie zwycięzca pojedynku Tarnovia lub Unia Tarnów. Do tego spotkania dojdzie w środę 4 maja o 17:30 na Stadionie Miejskim w Tarnowie – Mościcach.

Zwycięzcy obu pojedynków półfinałowych spotkają się w wielkim finale prawdopodobnie 25 maja.

Losowanie par półfinałowych odbyło się dziś w siedzibie Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej,

dane: http://rdn.pl/?p=53110