Zwycięstwo Sokoła w Tarnawie!

Z pełną pulą punktów wracają z najdalszego wyjazdu zawodnicy Sokoła Maszkienice, którzy pokonali dzisiaj, po ciężkim meczu Tarnavię Tarnawa 2-1. Wszystkie bramki kibice obejrzeli w pierwszej części meczu wynik otworzyli goście za sprawą Sochy , kilka minut później do remisu doprowadził Mariusz Banat, a wynik meczu w 30 min ustalił Tomczyk. W drugiej połowie mimo dobrych okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie i w trzy punkty pojechały do Maszkienic.

Tarnavia Tarnawa – Sokół Maszkienice 1-2 (1-2)

widzów 70

TARNAVIA: Jaszczyński – Klęsk, Kołban, Zdybał, Pinkowski, Antkiewicz, Sobczyk, M.Banat, Szuster, R.Banat(70 Zapalski), Rębilas

SOKÓŁ: Kalemba – Zawada, Curyło, Stolarz, Ryglowski – Tomczyk, Kozieł, Stolarczyk, Socha, Buch, Tryka(77 R.Chmielarz)

Jak padły bramki w dzisiejszym meczu:
0-1 Socha 21 – pomocnik Sokoła zdecydował się na uderzenie z okolic 20 m na bramkę Tarnavii. Piłka po jego uderzeniu wylądowała niemal w okienku bramki Jaszczyńskiego. Dodajmy, że był to debiutancki gol młodego zawodnika w „zielono - czarnych” barwach.

1-1 M.Banat 26 (k) – faul na pograniczu „16” popełnia Stolarz, który nieprzepisowo powstrzymuje jednego z zawodników gospodarzy. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi M.Banat i pewnie pokonuje Kalembę.

1-2 Tomczyk 30 – dośrodkowanie z prawej flanki Sochy trafia do zamykającego akcję Tomczyka. Zawodnik Sokoła uderzeniem głową między krótkim słupkiem, a bramkarzem gospodarzy umieszcza piłkę w bramce Tarnavii