Podsumowanie XVII kolejki brzeskiej A-klasy

Lider w dalszym ciągu pozostaje niezmieniony– na prowadzeniu pozostaje Strażak Mokrzyska, który w najciekawszym spotkaniu 17. Kolejki pokonał na wyjeździe Sokół Maszkienice 3-2. Po piętach depcze mu jednak Victoria Porąbka Usz., która pokonała w sobotnie popołudnie Pogórze Gwoździec 4-1. Pierwsze ligowe zwycięstwo od przeszło 11 miesięcy na własnym terenie odniósł Kłos Łysa Góra, którzy pokonał outsidera rozgrywek – Victorię Bielcza 4-0 (hattrickiem popisał się Damian Śliwa). Efektowną wygraną 5-0 zanotowała na swoim koncie Poręba Spytkowska, która właśnie w takim stosunku ograła Błękitnych Przyborów. Blisko pierwszych wiosennych punktów była Iskra Łęki, jednak w 90 minucie spotkania wyszarpała je IVA, która tej minucie zdobyła bramkę na wagę trzech oczek. W ostatnim spotkaniu tej kolejki dobrze spisujący się na wiosnę Tymon Tymowa podzielił się punktami z Koroną Niedzieliska remisując 2-2.

--> Kłos Łysa Góra – Victoria Bielcza 4-0 (1-0)
Śliwa 34, 66, 80, Marmol 59

--> Victoria Porąbka Uszewska – Pogórze Gwoździec 4-1 (1-0)
D.Łazarz 28, P.Łazarz 56, Leś 72,85 – S.Mazgaj 69

--> Poręba Spytkowska - Błękitni Przyborów 5-0 (2-0)
Ł.Zych 7, Bieniek 43, Imiołek 74, Strugała 75, W.Kraj 88

--> Start Biadoliny Szl. – Arkadia Olszyny 3-1 (1-1)
Adrian Gurgul 20,86 J.Wojtas 75 – Budyn 40

--> IVA Iwkowa – Iskra Łęki 3-2 (1-1)
Grzymek 25, Dzięgiel 80, Repetowski 90 – P.Kusiak 45, Kizior 48

--> Sokół Maszkiencie – Strażak Mokrzyska 2-3 (0-2)
Kozieł 57, Zawada 65 – Broszkiewicz 12, M.Woda 34, 52

--> Tymon Tymowa - Korona Niedzieliska 2-2 (0-2)
bramki: P.Pachota 67,87, B.Pachota - Stachowicz 11,18

Jeśli, w którymś linku nie ma dostępnych danych oznacza to, że sędzia główny nie dodał danych na stronie!