Kłos Łysa Góra Gospodarze

Kiero

Utworzono:

28.09.2014

Gospodarze ponieśli trzecią porażkę w bieżących rozgrywkach. Po słabych pierwszych trzech kwadransach, schodzili do szatni z bagażem dwóch straconych bramek. Pierwszą z nich stracili już w 2 min. gry kiedy to Tobiasz niemalże z linii skierował piłkę do bramki. W 18 min. Śliwa stanął przed szansą wyrównania, usiłował przelobować wychodzącego na przedpole Gumulę, lecz piłka minęła bramkę po próbie młodzieżowca Kłosa. W 25 min. Piast prowadził 0-2; w zamieszaniu w polu karnym Kłosa, piłkę przejął Bodziony i strzałem w długi róg z ok. 14 m. podwyższył wynik. Drużyna z Czchowa posiadała optyczną przewagę szczególnie w pierwszej odsłonie meczu co udokumentowała zdobyciem dwóch goli, słaba postawa Kłosa w destrukcji także przyczyniła się do tego.

Po zmianie stron z nieco większą werwą ruszyli gospodarze; w 47 min. z lewej strony pola karnego dośrodkował Marmol, a Śliwa wyskoczył najwyżej w powietrze i celną głową zdobył kontaktowe trafienie (1-2), którym nie cieszyli się długo, bowiem już w 49 min. po stracie piłki w środku boiska, Piast pospieszył z błyskawicznym kontratakiem, który wykończył Janicki strzałem po ziemi z 16 m. i Rzepa po raz trzeci tego dnia musiał wyciągać piłkę z siatki. W 56 mi. meczu atak Piasta; z prawej strony pola karnego zacentrował Cięciwa a Janicki strzelił z 10 m. w dolny róg bramki i było już 1-4, w tej sytuacji Rzepa nie miał szans do obrony. W 58 min. Marmol rozpędził się lewą stroną boiska, gdy znalazł się w polu karnym, zdecydował się na strzał, który wylądował w dolnym rogu bramki Gumuli i było 2-4. W 62 min. golkiper Piasta odbił piłkę po groźnym strzale Czyża. Chwilę później to Rzepa udanie interweniował gdy z linii “szesnastki” strzelał Tobiasz. W 68 min. Czyż zgrał piłkę głową w pole karne, skąd Bodzioch uderzał z woleja, ale futbolówka minęła bramkę. W 86 min. Smaga dośrodkował z rzutu rożnego, po główce Matury, zmierzającą piłkę do bramki wybił Bodziony. W końcowych fragmentach meczu na bramkę Piasta główkował M. Sacha i ponownie gdy piłka zmierzała do bramki, defensorzy Piasta zapobiegli utracie bramki.

Pechowo zakończył mecz 17- letni zawodnik Piasta Czchów, Adrian Hołyst, który w wyniku starcia z przeciwnikiem doznał urazu kolana i został odwieziony karetką pogotowia do brzeskiego szpitala.

źródło: www.klos.malopolska.pl