Awans drużyny Mateusza Węgrzyna – AP Okocimski z MLJS!

W dniu wczorajszym na dwie kolejki przed zakończeniem zmagań w I lidze JS prowadzonej przez OZPN Tarnów, awans do Małopolskiej Ligi JS zapewnili sobie juniorzy AP CANPACK Okocimskiego Brzesko, którzy w spotkaniu derbowym pokonali na swoim boisku Orzeł Dębno 3-1 i dzięki tej wygranej zapewnili sobie pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża mają w tej chwili dziewięć punktów przewagi nad drugą Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska oraz dwanaście nad trzecim LKS Szynwałd.

Barwy akademii reprezentuje wypożyczony z naszej drużyny do końca obecnego sezonu – Mateusz Węgrzyn, który w juniorach „Piwoszy” wystąpił jak na razie w ośmiu spotkaniach, spędzając na placu gry 637 min (średnio: 79,6 min). Gracz Sokoła w ośmiu meczach dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców (z Żabnem oraz Skrzyszowem) oraz raz obejrzał żółty kartonik (mecz z Wolanią)

Juniorom OKS-u do rozegrania pozostały jeszcze dwa spotkania - 13 czerwca u siebie z zmierzą się z Tarnovią Tarnów (18:00), a ostatni mecz rozegrają 16 czerwca (sobota) na wyjeździe z Orłem Lisia Góra (11:00)

foto: Dawid Zachara / http://okocimski.com/2018/05/03/juniorzy-starsi-gromia-polan-zabno/