Dębno odleciało Sokołowi w II połowie – derby ponownie dla Orła!

Przynajmniej do kolejnych derbów na poziomie Ligi okręgowej w Gminie Dębno panować będą zawodnicy Orła Dębno, którzy nie pozostawili dzisiaj zawodnikom Sokoła Maszkienice złudzeń i pewnie ograli ich na swoim obiekcie 5-2. Bramki dla „biało-niebieskich” zdobywali dziś Sebastian Greń x2, Oskar Klimek x2 oraz Mateusz Hamowski. Dla gości trafiali Patryk Tomczyk, który otworzył wynik meczu oraz Tomasz Kozieł. Dodatkowo goście mecz kończyli w dziesięciu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną obejrzał w 67 min - Tomczyk. W trakcie meczu boisko z powodu urazów opuścili Grzegorz Baran (Sokół, kontuzja kolana) oraz Krystian Hebda (Orzeł, złamany nos) – obu zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ORZEŁ Dębno – SOKÓŁ Maszkienice 5-2 (1-1)

bramki:
0-1 Tomczyk 23
1-1 Klimek 45+4
2-1 Klimek 51
3-1 Greń 62
4-1 Hamowski 68
5-1 Greń 78
5-2 Kozieł 82

sędziował: Tomasz Kubik (Bochnia)
żółte kartki: Gicala, Klimek – Tomczyk (dwie), Tryka
czerwona kartki: Tomczyk 67 min – za dwie żółte