Okocimski z awansem do IV ligi!

Na cztery kolejki przed zakończeniem zmagań w Lidze okręgowej, awans do IV ligi grupy wschodniej zapewnił sobie CANPACK Okocimski Brzesko. Podopieczni Rafała Polichta w sobotę nie musieli nawet pojawiać się na boisku – gracze z Tarnavii nie przyjechali na mecz do Brzeska i prowadzący zawody sędzia po 15 minutach oczekiwania odgwizdał koniec meczu.

W tabeli ligowej Okocimski ma czternaście punktów przewagi nad drugą Rylovią (wliczając walkower z Tarnavią) oraz dwadzieścia osiem nad trzecim Sokołem Maszkienice oraz czwartą Jadowniczanką Jadowniki. „Biało - zieloni” w obecnych rozgrywkach nie mają jak na razie sobie równych – w 22 rozegranych spotkaniach zanotowali 21 zwycięstw oraz 1 remis i są tym samym jedyną drużyną, która nie zaznała smaku porażki w tym sezonie!

Dla Okocimskiego jest to pierwszy awans od sezonu 12/13, kiedy to zawodnicy z Brzeska awansowali do I ligi.

Bilans Okocimskiego w LO od sezonu 16/17

MECZE

PUNKTY

WYGRANE

REMISY

PORAŻKI

BRAMKI

SUMA

115-38 (+ 77)

Dane na dzień 27.05

SERDECZNIE GRATULUJEMY AWANSU I ŻYCZYMY POWODZENIA W IV LIDZE!