Dwójka nowych zawodników w Sokole!

W dniu dzisiejszym oficjalnie do gry zostało potwierdzonych dwóch nowych zawodników, którzy miejmy nadzieję wzmocnią nasz zespół, zwiększą rywalizację w drużynie, a młodym zawodnikom udzielą rad potrzebnych im w dalszym rozwoju. Nowymi graczami zostali Łukasz Stolarz oraz Tomasz Kozieł.

Łukasz Stolarz urodził się 8 stycznia 1987 roku i przez większość swojej przygody z piłką związany był lokalnym rywalem – Orłem Dębno. Ostatnie spotkanie o punkty rozegrał przeszło rok temu przez co w chwili obecnej był wolnym zawodnikiem. W dniu wczorajszym zaliczył debiut w spotkaniu sparingowym w barwach Sokoła.

Tomasz Kozieł urodził się 15 lipca 1977 roku w Olkuszu. Zaczynał w juniorach Hutnika Kraków, później grał w III ligowych zespołach Górnika Wieliczka, LKS-u Niedźwiedź, ponownie Hutnika Kraków czy II ligowego Okocimskiego Brzesko. Ostatni sezon spędził w rezerwach Okocimskiego Brzesko, z którymi wywalczył awans do IV ligi, z którego ostatecznie zarząd OKS-u zrezygnował!

Obu graczy witamy w naszym klubie i życzymy powodzenia w rozgrywkach!

foto: Orzeł Dębno / 90minut.pl