Dwudziesta czwarta wygrana z rzędu „Piwoszy”

Żadnych większych problemów z wygraniem dzisiejszego meczu nie mieli gracze Okocimskiego Brzesko, którzy w ramach przedostatniej, XXV kolejki Ligi okręgowej pokonali na wyjeździe Sokół Maszkienice 2-1. Goście prowadzili grę przez niemal całe spotkanie, a „zielono - czarni” ograniczali się do kontr. Wynik meczu w 34 min otworzył Bury, a wynik na 2-0 w 43min  podwyższył Gałka. W drugiej połowie kibice obejrzeli jednego gola, którego zdobyli miejscowi – uderzenie Kozieła z rzutu wolnego w 80 min wpadło do bramki strzeżonej przez Śniega. Dla Sokoła był to piąty z rzędu przegrany mecz, a Okocimski kontynuuje passę meczów bez porażki, która wynosi obecnie 25 meczów!

Sokół Maszkienice – CANPACK Okocimski Brzesko 1-2 (0-2)

bramki:

0-1 Bury 34,
0-2 Gałka 43
___________
1-2 Kozieł 80

sędziował: Tomasz Chmura (KS Tarnów)
mecz bez kartek
widzów: 260

SOKÓŁ: Curyło – Szabat, Stolarz, Ryglowski, Starosta, Socha, R.Chmielarz(52 Tryka), Kozieł, Sarzyński, Marek Węgrzyn, Buch

OKOCIMSKI: Śnieg – Wawryka, Kulig, Policht, Pawlik, Bury(70 K.Kołodziej), Zydroń(70 Florek), Goryczka, J.Baran, Kostecki, Gałka(80 Lizak)

Jak padły bramki:
0-1
Bury 34 ofensywne wejście Polichta zakończyło się dobrym podaniem z prawej flanki do Burego. Pomocnik Okocimskiego nabiegając na piłkę zmieścił ją przy krótkim słupku bramki Sokoła.

0-2 Gałka 43 – prostopadłe podanie ze środka pola od J.Barana trafia do Gałki, którzy „zatańczył” przez Dawidem Curyło, a następnie niemal z zerowego konta, wrzucił piłkę lobem ponad wysuniętym bramkarzem
___________
1-2 Kozieł 80 – po jednej z kontr faulowany przed polem karnym był Tomasz Kozieł. Rzut wolny wykonał sam poszkodowany.