Spadek drużyny Jarosława Wasyłka – Iskra Łęki wraca do B-klasy

Po roku gry w A-klasie ponownie na niższy szczebel rozgrywkowy spadła Iskra Łęki, a wraz z nią wypożyczony z Sokoła Maszkienice – Jarosław Wasyłek, który od kwietnia reprezentował barwy klubu z Gminy Borzęcin.

Iskra w tabeli brzeskiej A-klasy zajęła pozycję czternastą – ostatnią w lidze. W 26 spotkaniach podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy zdobyli 21 punktów (6z – 3r -17p), strzelili 57 goli, a stracili ich 83. Jarosław Wasyłek wystąpił w barwach Iskry w dziesięciu spotkaniach, spędzając na placu gry pełne 900 minut. W międzyczasie obejrzał 3 żółte kartki oraz puścił 37 goli.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu w Iskrze grał Dawid Curyło, obecnie zawodnik Sokoła Maszkienice. Wystąpił on wówczas w 12 spotkaniach (11 w lidze + 1 w pucharze), w których strzelił 11 bramek.