Futsalowe szachy !

Emocje do ostatniej sekundy pojedynku, wiele akcji z obu stron oraz żółte i czerwone kartki - to mieli okazję zobaczyć kibice, którzy zasiedli o godzinie 20:15 na trybunach hali ZSP nr 1 w Brzesku. Pierwszego i jedynego zarazem gola w I części meczu zdobył Meblux , a dokładniej Stanuch, który pokonał Grzesika. Odpowiedź Sokoła nastąpiła dopiero w II połowie gdy w zamieszaniu pod bramką Mebluxu najlepiej zachował się Krawczyk i pokonał ich bramkarza.  Jednak kilka minut później "gospodarze" zadali kolejny cios , M.Kusiak pewnie wykorzystał dobre dogranie z wolnego strzałem do pustaka pokonał Grzesika.

W 32 min drugą żółta,a w konsekwencji czerwoną kartę otrzymał D.Cebula. Natomiast w ostatnich sekundach meczu doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Prowadzący zawody sędzia pokazał P.Kusiakowi pierwszą żółtą kartę po czym ukarał go niesłusznie czerwonym kartonikiem przez to zamieszanie czas meczu dobiegł do końca i z wygranej cieszył się Meblux.

2-1 M.Kusiak

Sędziowali: Wróblewski, Kozub (KS Brzesko)
Żółte kartki: D.Cebula (dwie), M.Kusiak, P.Kusiak - Kubala, Borowiec, Zydroń, Machalski
Czerwona kartka: D.Cebula 32 min - za dwie żółte

MEBLUX: Kostecki, M.Kusiak, P.Kusiak, Dadej, M.Cebula, D.Cebula, Stanuch

SOKÓŁ:
1. Maciej Grzesik   2. Mateusz Kubala żółta kartka   3. Mateusz Borowiec żółta kartka   4. Konrad Dadej   5. Piotr Krawczyk bramka   6. Krystian Lalik   7. Filip Kania   8. Mikołaj Machalski  żółta kartka   9. Tomasz Gałka   10. Kamil Nowak  (1 asysta)   11. Dawid Zydroń żółta kartka

Tabela po VII kolejce:

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 7 18 6 0 1 55 - 15 +40
2. bz 7 18 6 0 1 52 - 19 +33
3. bz 7 18 6 0 1 46 - 28 +18
4. plus 7 13 4 1 2 29 - 25 +4
5. minus 7 12 4 0 3 32 - 34 -2
6. minus 7 10 3 1 3 37 - 29 +8
7. plus 7 9 2 3 2 31 - 29 +2
8. minus 7 9 3 0 4 21 - 23 -2
9. minus 7 6 1 3 3 41 - 45 -4
10. bz 7 6 2 0 5 29 - 69 -40
11. bz 7 1 0 1 6 21 - 41 -20
12. bz 7 1 0 1 6 18 - 55 -37