Uciekli Naturze w I połowie

Już po pierwszej połowie dzisiejszego spotkania było jasne, że zakończy się ono wygraną Sokoła, którzy w tym momencie prowadzili już różnica sześciu goli (7-1). W drugiej połowie Maszkieniczanie troszkę spuścili z tonu i zaaplikowali Naturze tylko trzy gole tracąc przy tym tylko jedno trafienie. Dla Sokoła bramki z dzisiejszym spotkaniu zdobyli: Szafrański oraz Krawczyk 3 gole, Dadej oraz F.Kania 2 gole. Dla pokonanych Peters - Musiał oraz Kukla.

Żółte kartki:  Smaga, W.Kraj, Hajduga

NATURA: Batko – W.Kraj, Hajduga, Peters – Musiał, Michalik, M.Urbaś, M.Kraj, Smaga, Kukla

SOKÓŁ: 1. Maciej Grzesik   2. Mateusz Kubala   3. Mateusz Borowiec  (1 asysta)   4. Marcin Żytniewski   (1 asysta)   5. Konrad Dadej bramka bramka   6. Piotr Krawczyk bramka bramka bramka  (2 asysty)   7. Bogumił Szafrański bramka bramka bramka  (2 asysty)   8. Filip Kania bramka bramka   9. Dawid Zydroń  (3 asysty)

Wyniki dzisiejszych spotkań:

2013-12-18 Natura (F) 2:10 Sokół Maszkienice (F) relacja ›
2013-12-18 No Name (F) 5:4 Bert Sport (F) zobacz ›
2013-12-18 Defibrylator (F) 2:7 Meblux (F) zobacz ›

Aktualna tabela :

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 8 21 7 0 1 59 - 21 +38
2. minus 7 18 6 0 1 55 - 15 +40
3. bz 7 18 6 0 1 46 - 28 +18
4. bz 8 13 4 1 3 31 - 32 -1
5. plus 8 12 4 0 4 31 - 25 +6
6. minus 7 12 4 0 3 32 - 34 -2
7. minus 8 10 3 1 4 41 - 34 +7
8. minus 7 9 2 3 2 31 - 29 +2
9. bz 7 6 1 3 3 41 - 45 -4
10. bz 8 6 2 0 6 31 - 79 -48
11. bz 8 4 1 1 6 26 - 45 -19
12. bz 7 1 0 1 6 18 - 55 -37