Koniec marzeń o Narodowym

Niestety w dniu dzisiejszym zakończyliśmy przygodę z okręgowym Pucharem Polski.Naszym katem okazała się drużyna V ligowej Jadowniczanki Jadowniki,która dzisiaj pokonała gospodarzy w meczu II rundy PP 2-0.Sokół z respektem przystąpił do tego meczu mając na uwadze, że jeszcze rok temu nasz rywal grał w IV lidze. Defensywne nastawienie w szykach gospodarzy widoczne było przez całe spotkanie, którzy ograniczyli się praktycznie do przyjmowania Jadowniczanki na własnej połowie i nastawili się na kontry. Kilku takich okazji nie wykorzystał Tomczyk, który albo nie trafiał w bramkę lub jego strzały bronił Gurgul.Gracze z Jadownik dwa razy dzisiaj pokonała dobrze spisującego się dzisiaj K.Kubalę. Najpierw w 24 min zamieszanie podbramkowe wykorzystał Rojkowicz, strzelając bramkę główką, a wynik podwyższył Rydz wykorzystując dobre zagranie Barana.

SOKÓŁ Maszkiencie - JADOWNICZANKA Jadowniki 0-2 (0-1)

Bramki: Rojkowicz 24, Rydz 86
Sędziował: Dominik Jurkiewicz (KS Brzesko)
Mecz bez kartek
Widzów:82

Jadowniczanka awansowała do III rundy Pucharu Polski gdzie już w najbliższą środę 13 sierpnia zmierzy się na wyjeździe zezwycięzcą pary Victoria Porąbka Usz./ Okocimski II Brzesko.