Pucharu Polski ciąg dalszy

Jutro, tj. 09.08 o godzinie 17:00 na boisku w Maszkienicach miejscowy Sokół zmierzy się w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu PPN w Brzesku z V ligową Jadowniczanką Jadowniki. Więcej o meczu, na który już teraz zapraszamy, w rozwinięciu newsa.

Sokół Maszkienice swoją przygodę z Pucharem Polski rozpoczął w pierwszej rundzie, w której spotkał się z Tymonem Tymowa. Mimo wyniku 3:1 do 64 min., zielono - czarni zdołali odwrócić losy spotkania i wygrać ten mecz 3:5.

Jadowniczanka Jadowniki zaczyna rozgrywki w PP od drugiej rundy. Spadkowicz z IV ligii spotkał się z naszym klubem w trakcie przygotowań do nowego sezonu i wygrał to spotkanie aż 7:1. Jedyną bramkę dla klubu z Maszkienic zdobył wtedy Patryk Tomczyk. W ostatnim spotkaniu towarzyskim Jadowniczanka pokonała na wyjeździe IV ligową Rylovię Rylowa 3-2.

Wygrana w tym pojedynku da awans jednej z drużyn do III rundy. Tam na zwycięzcę będzie czekała Victoria Porąbka Uszewska lub rezerwy Okocimskiego KS Brzesko.

Zestaw par II rundy:

Korona Niedzieliska 2-0 Sokół Borzęcin Górny 6 sierpnia, 18:00

Mikołaj Machalski 35, 85

Dunajec Zakliczyn-Rylovia Rylowa20 sierpnia, 18:00

(I)

Victoria Porąbka Uszewska-Okocimski KS II Brzesko9 sierpnia, 17:00

(III)

Sokół Maszkienice-Jadowniczanka Jadowniki9 sierpnia, 17:00

(IV)

GKS Przyborów (k. Brzeska)-LKS Uszew10 sierpnia, 17:00

(V)

Strażak Mokrzyska-LKS Gnojnik10 sierpnia, 17:00