Okręgowy Puchar Polski – Okocimski i Poręba grają dalej

CANPACK Okocimski pokonał dzisiaj na wyjeździe A-klasową Koronę Niedzieliska 4-2 i dzięki tej wygranej awansował do kolejnej rundy zmagań w okręgowym Pucharze Polski. Tydzień temu awans zapewniła sobie Poręba Spytkowska, a jeszcze w trakcie trwania rundy jesiennej – Jadowniczanka Jadowniki oraz Arkadia Olszyny.

Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz III rundy, w którym zmierzą się dwaj przedstawiciele Ligi Okręgowej – Pagen Gnojnik i Olimpia Kąty. Ten mecz rozegrany zostanie 4 kwietnia (środa) o godzinie 17:00 na boisku w Gnojniku.

Wyniki meczów III rundy:
- Korona Niedzieliska - CANPACK Okocimski Brzesko 2-4 / awans: Okocimski

- Poręba Spytkowska – Olimpia Bucze 3-0 w/o – goście nie dojechali/ awans: Poręba

- Arkadia Olszyny – Rylovia Rylowa 3-0 w/o – goście nie dojechali/ awans: Arkadia
- Victoria Porąbka Uszewska – Jadowniczanka Jadowniki 2-5 / awans: Jadowniczanka

- Pagen Gnojnik – Olimpia Kąty, 4.04 (środa), godzina: 17:00

foto: Okocimski Brzesko Fan Zone / https://www.facebook.com/Okocimski-Brzesko-Fan-Zone-111160778894637/