Sparingowa wygrana z Dunajcem

W swoim prawdopodobnie ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem rozgrywek w rundzie wiosennej Ligi Okręgowej, Sokół Maszkienice na boisku w Biadolinach Szlacheckich pokonał przedstawiciela tarnowskiej A-klasy – Dunajec Mikołajowice 2-1. Do przerwy prowadzili goście, który już w 6 min objęli prowadzenie. „Zielono - czarni” odpowiedzieli dopiero w drugiej połowie, gdy dwie bramki zdobył Kozieł i tym samym zapewnił Sokołowi sparingową wygraną.

Sokół Maszkienice – Dunajec Mikołajowice 2-1 (1-0,1-0,0-1)
bramki
: Kozieł 60, 77 – Stolarz 6
sędziował: Jan Kargul
widzów: 15

SOKÓŁ: Natiaha – Ryglowski, Stolarz, Curyło, Szabat, Tomczyk, Kozieł, Marek Węgrzyn, Socha, Tryka, Starosta grali także: Buch, Zawada, Szarzyński, Latocha, Kita

DUNAJEC: Czeczot – Janicki, Jarosz, Imburski, Gajdur, Bator, Sumara, Bibro, Moskal, Stolarz, Pietrek

grano 3x30 min

Za tydzień rusza już liga. Sokół w swoim pierwszym spotkaniu zmierzy się z Jadowniczanką Jadowniki. Mecz rozegrany zostanie 31 marca (WIELKA SOBOTA) o godzinie 15:00

Fotografia tytułowa pochodzi z meczu Dunajec - Sokół z sezonu 2013/14.