Podsumowanie 11. kolejki Ligi okręgowej

Po czterech spotkaniach bez zwycięstwa przełamał się w końcu Sokół Maszkienice, który nie bez problemu pokonał na wyjeździe Olimpię Kąty (4-2). Drugą z rzędu skromną wygraną odniósł Sokół Borzęcin, który na wyjeździe pokonał Orła Dębno (1-0). Gracze z Borzęcina jedynego gola zdobyli w 21 minucie… po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. W derbach gminy Brzesko, jakie rozegrano sobotniego popołudnia na Buczu lepsi goście z Mokrzysk, którzy (2-1) ograli swojego lokalnego przeciwnika. Strażak tą wygraną przerwał serię czterech kolejnych remisów, Olimpia z kolei od pięciu meczów nie potrafi wygrać spotkania. Tempa nie zwalnia lider tabeli, Rylovia Rylowa, która w drugim kolejnym meczu aplikuje swojemu przeciwnikowi siedem bramek nie tracąc przy tym żadnej. Ofiarą podopiecznych Piotra Stawarza w 11. kolejce stał się Pagen Gnojnik, którego ograli (7-0). Niepokonany na swoim terenie Naprzód Sobolów odniósł kolejne, szóste domowe zwycięstwo. Tym razem „zielono-czerwono-niebiescy” ograli u siebie bocheńskiego beniaminka Szreniawę Nowy Wiśnicz (3-2). Krok w krok za Naprzodem podąża u siebie Radłovia Radłów, która podobnie jak wspomniana ekipa na własnym terenie nie przegrywa. W niedzielę tej serii (5 meczów bez porażki u siebie) nie udało się przerwać Jadowniczance Jadowniki, która przegrała tam (2-0). Trzecie w sezonie i drugie z rzędu zwycięstwo odniosła Arkadia Olszyny, która na wyjeździe pokonała Rabę Książnice (3-1).