Podsumowanie X kolejki brzeskiej B-klasy – zmiana na fotelu lidera!

Potknięcie dotychczasowego lidera – Spółdzielcy Grabno (remis 2-2 z Orlikiem Szczurowa) wykorzystał drugi w tabeli Sokół II/Iskra Łęki, który bez gry wygrał swój sobotni mecz walkowerem (Orzeł Lewniowa odmówił przyjazdu na mecz) i dzięki temu zrównał się ze Spółdzielcą punktami. Lepszy bilans bezpośredni ma drużyna rezerw Sokoła, stąd to ona zasiadła na fotelu lidera. Dystansu do najlepszej dwójki nie tracą Wiślanie Wola Przemykowska oraz Orlik Szczurowa. Pierwsza ze wspomnianych drużyn pokonała na wyjeździe (4-1) Temidę Złota, druga zremisowała ze Spółdzielcą Grabno (2-2),a Ich strata do liderujących drużyn wynosi odpowiednio 4 oraz 5 punktów. Trzecią porażkę z rzędu odniósł Wulkan Biesiadki, który u siebie uległ Jastrzębiowi Łoniowa (1-2). Gracze trenera Andrzeja Pabiania dzięki zwycięstwu przedłużyli do trzech meczów swoją` zwycięską serię i dalej liczą się w walce o wyższe lokaty.

Liczba rozegranych meczów: 4/5
Zwycięstwa gospodarzy: 0
Zwycięstwa gości: 3
Remisy: 1