Podsumowanie 10. kolejki ligi okręgowej - Rylovia powiększa przewagę!

Sobota w lidze okręgowej nie obfitowała w sporą ilość bramek. W czterech spotkaniach zawodnicy zdobyli 7 bramek, a najwięcej z nich, bo trzy padły w Jadownikach, gdzie miejscowa Jadowniczanka (3-0) ograła vice lidera tabeli Naprzód Sobolów. Dla gospodarzy było to trzecie zwycięstwo z rzędu, a Naprzód z kolei zakończył swoją passę sześciu kolejnych meczów bez porażki. Królem remisów staje się pomału Strażak Mokrzyska, który zremisował czwarty mecz z rzędu. Tym razem podopieczni Marcina Manelskiego podzielili się punktami z Olimpią Kąty (1-1). Po jednym golu obejrzeli kibice w Nowym Wiśniczu i Borzęcinie, gdzie grające jako gospodarze drużyny Szreniawy oraz Sokoła skromnie, (1-0) pokonały swoich rywali, odpowiednio Olimpię Bucze oraz Pagen Gnojnik. Zdecydowanie więcej goli padło w niedzielnych spotkaniach, bowiem w trzech spotkaniach zawodnicy zdobyli trzynaście bramek. Siedem goli padło w meczu na szczycie tabeli, gdzie Rylovia Rylowa rozbiła aż (7-0) trzecią w tabeli Rabę Książnice. W derbach gminy Dębno lepszy okazał się zespół Orła Dębno, który bardzo wysoko pokonał na wyjeździe Sokół Maszkienice (5-0). Drugie jesienne zwycięstwo odniosła Arkadia Olszyny, która skromnie (1-0) na własnym obiekcie pokonała Radłovię Radłów.

Liczba rozegranych meczów: 7/7
Zwycięstwa gospodarzy: 5
Zwycięstwa gości: 1
Remisy: 1