Podsumowanie 9. kolejki brzeskiej B-klasy

Nie zwalnia tempa lider tabeli Spółdzielca Grabno, który w niedzielę odniósł swoje siódme zwycięstwo w sezonie, wygrywając na wyjeździe z Orłem Lewniowa (3-0) i utrzymał bezpieczny dystans nad goniącymi go drużynami. Z kompletem punktów z delegacji wrócił także vicelider tabeli – Sokół II/Iskra Łęki, który w Stróżach pokonał miejscowego Orła (5-3). Ciekawy przebieg meczu miał mecz w Szczurowej – gospodarze do 72 min przegrywali z Temidą Złota różnicą jednego gola, jednak wtedy do odrabiania strat ruszyli miejscowi i w zaledwie 13 minut strzelili gościom trzy bramki. Temida odpowiedziała na to golem w doliczonym czasie gry, jednak na niewiele się do zdało, bowiem gospodarze mający bezpieczny zapas wygrali mecz (3-2). Pięć bramek zaaplikowała swojemu przeciwnikowi drużyna Wiślan Wola Przemykowska, która na boisku w Niedzieliskach nie dała szans Wulkanowi Biesiadki pokonując go aż (5-1). Drugie zwycięstwo z rzędu zapisała w swym dorobku ekipa Jastrzębia Łoniowa, która okazała się mało gościnna dla Błękitnych Przyborów i odprawiła ich z kwitkiem w stosunku (4-1).

Liczba rozegranych meczów: 5/5
Zwycięstwa gospodarzy: 3
Zwycięstwa gości: 2
Remisy: 0