Porażka juniorów w końcówce meczu

Derbowy pojedynek juniorów na korzyść Kłosa. Młodzi zawodnicy z Łysej Góry pokonali w dniu dzisiejszym na swoim terenie gra rówieśników z Maszkienic 2-1. Zwycięstwo nie przyszło im łatwo, a bramki decydujące o końcowym sukcesie gospodarzy zdobyte zostały dopiero w końcówce spotkania. Po pierwszej połowie widniał wynik 0-0, a pierwszą bramkę w meczu, w okolicach 60 min zdobyli przyjezdni. Wtedy miejscowi ruszyli do odrabiania strat i dwukrotnie w końcówce pokonali Latochę i doprowadzili do tego, że trzy punkty zostały w Łysej Górze.

Kłos Łysa Góra – Sokół Maszkienice 1-2 (0-0)

bramki:
0-1 Postawa 60
1-1 Książek 78
2-1 … 89

sędziował: Patryk Świerczek (KS Brzesko)
żółte kartki: Chrapusta, Świstak, Książek – Maciejewski, Hajduk
widzów: 20

KŁOS: Kuboń – Roczniak, Chrapusta, Słupski, Jakub Stypka I, Jakub Stypka II, Golonka, Gala, Świstak, Myszkowski, Kędroń(46 Książek)

SOKÓŁ: Latocha – Hajduk, Wronkowski, Wasyłek, Maciejewski, Sojka, Grodzki, Postawa, J.Zydroń, K.Zydroń, Wróbel