Zapowiedź XIX kolejki Ligi okręgowej

Bardzo ciekawie w kontekście walki o utrzymanie zapowiada się dziewiętnasta seria gier w „okręgówce”. W Gnojniku spotkają się dwie drużyny, które w rundzie wiosennej nie wygrały jeszcze meczu i punktów potrzebują jak ryba wody – miejscowy Pagen podejmować będzie ostatnią w tabeli Tarnavię Tarnawa. Podobną kategorię będzie miał mecz Olimpii Bucze z Naprzodem Sobolów – obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i porażka dla każdej z drużyn, przy niekorzystnych pozostałych wynikach może oznaczać spadek w ligowej tabeli. Trudne zadanie będą miały w ten weekend drużyny drugiego od końca Sokoła Borzęcin oraz trzeciej od końca Radłovi – obie drużyny zmierzą się z przedstawicielami gminy Dębno, odpowiednio Sokołem Maszkienice i Orłem Dębno.

Rozpiska gier XIX kolejki:

Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik