Raport z wypożyczeń – gole Kaczora i Węgrzyna

Formą strzelecką błysnęła w minionym tygodniu dwójka naszych zawodników, wypożyczonych do innych klubów. Mowa tutaj o Dawidzie Kaczorze oraz Mateuszu Węgrzynie, którzy strzelali bramki dla swoich "nowych" zespołów.

Dawid Kaczor, który jest wypożyczony do B-klasowej Pogoni Biadoliny Radłowskie, w miniony weekend walnie przyczynił się do wysokiej wygranej swojej drużyny z Jastrzębiem Łoniowa (4:0), kiedy to dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców oraz dwukrotnie asystował przy bramkach swoich partnerów. Pogoń po tym zwycięstwie z 17. punktami na koncie zajmuje w tabeli B-klasy szóste miejsce tracąc do miejsca premiowanego awansem tylko 4.punkty.

Drugim wypożyczonym zawodnikiem jest obrońca bądź pomocnik – Mateusz Węgrzyn, który na pół roku stał się graczem juniorów starszych Okocimskiego Brzesko. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża w swym pierwszym wiosennym meczu I ligi JS Tarnów, pokonali na własnym terenie LKS Szynwałd 5-2. Węgrzyn na listę strzelców wpisał się w 33 min spotkania, podwyższając wynik meczu na 3-0. Po 16. kolejkach juniorzy Okocimskiego zajmują w tabeli ligowej pierwszą lokatę (42 pkt). Nad drugą Dąbrovią i trzecim Szynwałdem, juniorzy starsi OKS-u mają przewagę trzech punktów.