Wysoka porażka juniorów w Mokrzyskach

Zupełnie nie po myśli zawodników „zielono - czarnych” przebiegł dzisiejszy mecz juniorów starszych Sokoła Maszkienice, którzy zanotowali dzisiaj wyjazdową porażkę, ulegając Strażakowi Mokrzyska, aż 6-1. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 2-1 – bramkę kontaktową i jak się później okazało jedyną w tym meczu zdobył w 39 min Kita. Potem gole zdobywali już tylko gracze Strażaka, którzy strzelił jeszcze cztery bramki i wygrali cały mecz 6-1.

Strażak Mokrzyska – Sokół Maszkienice 6-1 (2-1)
bramki: Chruściel 11, Niedźwiecki 37, Chmielarz 64,66, Brzózka 89, Ciuruś 89  - Kita 42
sędziował: Dariusz Sobczyk (KS Brzesko)
mecz bez kartek