Co słychać w A-klasie? cz. IV

- Zimowe plany treningowe przedstawiły dla kluby z Gminy Dębno – Start Biadoliny Szlacheckie oraz Kłos Łysa Góra. Gracze pierwszego z wymienionych klubów trenować będą dwa razy w tygodniu – wtorki oraz czwartki, a ich zajęcia odbywać się będą na sali gimnastycznej w Biadolinach Radłowskich (wtorek 16;00) oraz na Orliku w Dębnie (czwartek 18:00). Gracze przedostatniego w tabeli Kłosa Łysa Góra przygotowują się do rozgrywek pod wodzą nowego szkoleniowca – Andrzeja Hajnysza. Ich zajęcia z kolei odbywają się we wtorki oraz piątki o godzinie 20:00 na sali gimnastycznej w Łysej Górze. Jak podaje strona internetowa klubu – zajęcia planowane są także w weekendy, a wtedy gracze będą mieli do dyspozycji salę, orlika bądź siłownię.

Wcześniejsze artykuły informacyjne:

-> Co słychać w A-klasie? cz.I